Перейти на мобільну версію сайту


08.03.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-30

МІСТО
З жовтня минулого року в міській раді стала доступною послуга з оформлення та видачі ID-карток і біометричних паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Тільки за 2017 рік від надання послуги до міського бюджету надійшло 2 млн 879 тис. грн. За державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень міська казна торік отримала 468,3 тис. грн. З них 456,9 тис. грн – це адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і 11,4 тис. грн – плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, ФОП і громадських формувань.

9 березня, об 11:00, біля пам’ятника Тараса Шевченка відбудеться урочисте зібрання, присвячене 204-ій річниці від дня його народження.

12 березня, з 16:00 (каб.215) прийом громадян здійснюватиме секретар міської ради Дмитро Васильянов, а 13 березня, з 16:00 (каб.213) – Сергій Бабій, заступник міського голови. Попередній запис на прийом проводиться за тел.: 5-17-00, 067-457-2237.

РАЙОН
5 березня відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік. Начальник управління фінансів РДА Олександр Федик оприлюднив інформацію щодо обсягів дохідної та видаткової частин районного бюджету, обсягів фінансування всіх галузей, місцевих програм, кредитування, освоєння коштів субвенції з обласного бюджету.

6 березня під головуванням першого заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Кальніченка відбулася обласна селекторна нарада з питань стратегії проведення комплексу весняно-польових робіт, розгляду програм державної підтримки галузі АПК, розвитку сільських територій в умовах змін до законодавства щодо закупівель сільськогосподарської продукції від населення.

1 березня в Ходоровецькій ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів громади та їхніх батьків була проведена зустріч з працівниками районного відділу поліції – капітаном поліції Анатолієм Саранчуком, старшим інспектором ювенальної превенції та старшим лейтенантом поліції Олегомм Горбанюком. Представники правоохоронних органів розповіли присуутнім про свою роботу.

Багато років населення с.Колибаївка потерпало від вкрай неякісного зв’язку. У час новітніх технологій жителі були відрізані від світу: адже найважливіші питання неможливо було вирішувати в телефонному режимі. З приходом тепла на території села планується розпочати будівництво вишки стільникового зв’язку. Наразі за сприяння нардепа встановлено тимчасовий підсилювач до мобільної станції. Це дасть можливість всім отримувати якісний мобільний зв’язок та інтернет-послуги.

Теги: коротко про головне, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.