Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-29

МІСТО
У березні Галерея мистецтв презентує із фондів музею новий предмет у рамках проекту «Історія унікального експонату». До уваги відвідувачів представлено портрет Тараса Григоровича Шевченка, написаний у 40-х роках ХХ століття.

48 хлопчиків і 46 дівчаток з’явилися на світ у Кам’янці-Подільському в останній місяць зими.Найпоширенішими іменами, які обирали для своїх дітей батьки, стали Максим, Артем, Тимофій, Роман; Аріна, Вікторія, Соломія. Також 77 закоханих пар офіційно зареєстрували в лютому свої стосунки. Із них 34 – в рамках проекту «Шлюб за добу».

З 27 лютого до 14 березня триватиме прийом документів на участь в установчих зборах для формування складу Громадської ради. Мешканці міста та представники громадських організацій мають можливість подавати необхідні матеріали, оприлюднені на сайті міської ради в рубриці «Громадська рада», щоденно, крім вихідних, з 09:00 до 12:00.

РАЙОН
23 лютого відбулося засідання 31 (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради 7-го скликання. В її роботі взяли участь 24 депутати. Основним питанням, яке спонукало до скликання сесії, було: «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність». Також на засіданні заслухали звіти старост громади.

22 лютого в КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбувалася скайп-консультація жителів громади з юристами Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга». Відвідувачі мали змогу задати питання фахівцям Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду в Хмельницькій області, Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Національної поліції України, яку організувала Обласна науково-універсальна бібліотека.

28 лютого відбулося засідання колегії відділу освіти РДА. Присутнім розповіли про підсумки фінансово-господарської діяльності та виконання бюджету 2017 року; стан виконавської дисципліни керівників навчальних закладів та роботи із зверненнями громадян; стан ведення документації працівниками психологічної служби.

1 березня відбулося засідання постійних комісій при Слобідсько-Кульчієвецькій сільській раді ОТГ, під час роботи яких обговорили питання, винесені на розгляд 4 сесії VII скликання. Серед найбільш важливих програм – соціально-економічного та культурного розвитку громади на 2018 рік; надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам; зовнішнього освітлення населених пунктів на 2018-2020 роки та інші.

Теги: коротко про головне, новини тижня

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.