Перейти на мобільну версію сайту


09.02.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-26

МІСТО
Враховуючи пропозиції міської топонімічної комісії, пропонується перейменувати в місті провулок Піонерський на провулок Затишний,а Папаніна – на провулок Замковий. Свої пропозиції та зауваження щодо перейменування вищеназваних провулків, кам’янчани можуть надавати у письмовому вигляді до 7 квітня за адресою: майдан Відродження, 1, каб.113 або на електронну адресу: vikonkom@kam-pod.gov.ua

15 лютого, об 08:00, відбудеться мітинг на території військового гарнізону з приводу чергової річниці виведення військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Цього року Кам’янець відкриватиме 10-ий ювілейний туристичний сезон. Над розробленням концепції заходу працювали 6 лютого за участю департаменту гуманітарної політики, готельєрів і рестораторів, представників подієвого туризму, надавачів активного відпочинку, екскурсоводів.

РАЙОН
6 лютого голова РДА Василь Сукач провів особистий прийом громадян. До очільника району звернулися жителі с.Привороття щодо виділення земельних ділянок за межами Приворотської сільської ради. Мешканка с.Кам’янка прохала врегулювати конфлікт між нею та сусідом щодо лінії інтернету та встановлення ліхтаря біля будинку. Звернення жительки с.Мукша-Китайгородська стосувалось надання допомоги соціального працівника для отримання ліків та матеріальної допомоги на лікування сина.

7 лютого в КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» відбулася нарада бібліотечних працівників усіх структурних підрозділів. Директор Леся Кісляк розповіла про основні аспекти роботи філій та бібліотечних пунктів, а бібліотекар Валентина Балицька зупинилася на темі літературного краєзнавства.


Теги: новини, коротко про головне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.