Перейти на мобільну версію сайту


12.01.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-24

МІСТО
Готуючись до відкриття нового турсезону, представники міської влади провели робочу зустріч з тими, хто створює активний відпочинок у Кам’янці. Представники туристичного бізнесу позитивно оцінили додаток про активний Кам’янець, презентований під час відкриття минулорічного турсезону, й погодилися допомогти в його подальшому тиражуванні.

Найбільше місто відвідують туристи з Польщі – 57% від усіх іноземних мандрівників. Такі дані оприлюднив ТІЦ. За поляками йдуть німецькі туристи (11%), американські (8%), британські і французькі (4%), румунські, чеські та італійські (3%). Найбільшою популярністю користується Стара фортеця, її оглянули 205 529 осіб, Ратуша – 20438 осіб та Галерея мистецтв – 12243 особи.

Припинила свою діяльність спостережна комісія при виконкомі, тепер має бути створено її новий склад. Членами можуть бути представники громадських організацій, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності та окремі громадяни. 

За даними травмпункту міської лікарні, в період з 2 до 9 січня в місті зареєстровано 137 потерпілих громадян внаслідок нещасних випадків, в тому числі 24 дитини. Проведено 8 попередньо хірургічних операцій, накладено 44 гіпси, 5 потерпілих внаслідок криміналу, 6 потерпілих внаслідок ДТП, виробничі травми відсутні, госпіталізовано 6 громадян.
РАЙОН
Кам’янець-Подільська районна рада повідила, що відповідно до рішення 23 (позачергової) сесії районної ради VІІ скликання від 22 грудня 2017 р., КП «Кам’янець-Подільське рибне господарство» припиняє свою діяльність шляхом ліквідації.

Теги: коротко про головне, новини

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.