Перейти на мобільну версію сайту


05.01.2018

КОРОТКО ПРО ГОЛОВНЕ-23

МІСТО
Третій рік поспіль відшкодування витрат, пов’язаних із перевезеннями пільгових категорій населення, здійснюється за кошти міського бюджету. Торік було передбачено на перевезення комунальним транспортом всіх пільгових категорій населення, в тому числі пенсіонерів, 2 млн 856 тис. грн.

На 2018 рік рішенням сесії Кам’янець-Подільської міської ради в бюджеті на ці потреби закладено 1 млн 829 тис. грн.

Також право на безкоштовний проїзд комунальними автобусами мають і школярі міста.

Указом Президента України в Хмельницький області утворено 9 окружнихї судів. Відбудеться це шляхом реорганізації (злиття). До Кам’янець-Подільського окружного суду входить місто Кам’янць-Подільський, Кам’янець-Подільський та Чемеровецький райони.

У закладах освіти міста Кам’янця-Подільсь­кого пройшла акція зі збору допомоги дітям, що перебувають в школах-інтернатах на території Донецької та Луганської областей. Акція проходила з ініціативи управління культури, національностей, релігій та туризму ОДА разом із громадськістю області. Напередодні новорічних та різдвяних свят небайдужі батьки, учні та вчителі шкіл активно долучились до благодійної акції зі збору подарунків для 70 вихованців шкіл-інтернатів (канцелярські товари, іграшки, спортивний інвентар, одяг, книги, солодощі).

За даними травмпункту місько ї лікарні, в період з 26 грудня 2017 року до 2 січня 2018 року було зареєстровано 187 потерпілих громадян внаслідок нещасних випадків, у тому числі 29 дітей, проведено 15 попередньо хірургічних операцій, накладено 40 гіпсів, 8 потерпілих внаслідок криміналу, 7 – внаслідок ДТП, госпіталізовано 8 громадян. 


Теги: новини, коротко про головне

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.