Перейти на мобільну версію сайту


18.07.2014

КОНЦЕНТРАЦІЯ ПОТРІБНА, ЯК І ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Минулого тижня за участю чиновників і медиків міста й району відбулася виробнича нарада з приводу оптимізації медицини. Потреба такого кроку викликана недофінансування медичної галузі міста на 8 млн грн, району - 1 млн грн. На території міста знаходиться два пологових будинки, які не мають повного завантаження.
- Укотре виникає питання про об’єднання таких установ як пологовий будинок міста і району. Це дві будівлі, розташовані через дорогу. Враховуючи сьогоднішню демографічну ситуацію, було б доцільніше їх об’єднати, - зауважує міський голова Михайло Сімашкевич. - Питання оптимізації наразі вивчатиметься, фінансисти та юристи з обох боків мають обгрунтувати доцільність прийняття такого рішення та економічні фактори. Є досвід Волині та Вінниці, який можна взяти за приклад. Обслуговувати великі площі напівпорожніх приміщень ми не матимемо змоги
Нині створено комісію, яка вивчатиме справжній стан справ у медичній галузі.
До речі, хірургічна допомога теж розпорошена, як і терапевтична, неврологічна, психіатрична і педіатрична, тому було би логічно створити єдиний медичний центр, куди б могли потрапили на роботу справжні лікарі, які би надавали професійну допомогу. Думаю, що самотужки ні місто, ні район з проблемою об’єднання не впорається. Потрібен незалежний, незаангажований аудит, який би розставив крапки над «ї» раз і назавжди.

Теги: медицина, оптимізація

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.