Перейти на мобільну версію сайту


09.09.2016

КОНТРАКТНИКИ ПРИСЯГЛИ НА ВІРНІСТЬ

присяга308-ий окремий інженерно-технічний батальйон поповнився новими бійцями. 4 вересня 11 контрактників склали присягу на вірність українському народові.

Цей інженерний підрозділ виконував бойові завдання впродовж півтора року на першій і нульовій лінії оборони Луганської та Донецької областей без ротацій. Військові будували на передовій фортифікації, укріплюючи позиції української армії.

- Тоді це були мобілізовані військовослужбовці, зараз це новий колектив. Ми звільнили 5-ту хвилю, зараз будемо шосту, – зазначив командир підрозділу Леонід Матвєєв. 

- Пригадую кожен крок становлення 48-ої бригади. Було важко, і зараз, дивлячись на молоді обличчя, які вливаються у цей славетний колектив , радію, що не всім байдуже те, що відбувається на сході держави, – зазначив начальник інженерних військ ЗСУ Юрій Лукашик.

- Військовослужбовці на сході встановлюють загородження, фортифікаційні споруди, проводять інженерну розвідку, прокладають маршрути руху, - зазначив командир 48-ої бригади, до складу якої входить 308-ий інженерний батальйон, Віктор Коршок. - Практично весь особовий склад виконував професійний обов’язок у зоні АТО. Підготовці контрактників даю хорошу оцінку. Під час навчань особовий склад чудово виконував завдання. Теги: військові, присяга

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.