Перейти на мобільну версію сайту


12.04.2019

КОМФОРТУ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ БУТИ

казармиРаніше ми спостерігали, як руйнуються казарми в Центрі підготовки інженерних військ, після того, як військових перевели під Львів, а також військові будівлі. Та не лише, а повністю зруйнований понтонний полк – колись зразкова територія, ідеальна за місцем розташування. 

Нещадний час і «обдароване» керівництво ЗСУ зробили свою справу. Але армія нині змінилася, вона стала контрактною, тому й вимоги до побуту та іншого зовсім інші. Отже, у військових частинах гарнізонів Хмельницької області вирішено побудувати 14 казарм для 1750 військовослужбовців, три з них будують в Кам’янці-Подільському (2 – на Суворова і 1 – на території 48-ої інженерної бригади).

За словами заступника начальника управління – головного інженера Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковника Василя Стеців, на початку другого півріччя планується здати в експлуатацію одну казарму покращеного планування в Кам’янець-Подільському та три – в Хмельницькому. Також очікується, що до кінця 2019 року військовослужбовці заселяться в решту будівель. 

– Проект з житловим фондом для військовослужбовців у гарнізонах Хмельниччини продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Кошти на зведення житлових комплексів виділено з державного бюджету України, – зазначив Василь Стеців.

За виділені кошти планується виконати всі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від фундаменту до встановлення сантехніки та провести благоустрій території. Мова йде не про квартири для військових, а про казарми на кшталт гуртожитків – блочна система, в кожному свій санвузол. Звичайно для нашого міста це замало, але крок зроблено в бік покращення побуту, адже й так бідолашним військовим доводиться місяцями жити в польових умовах ООС.


Теги: комфорт для військових

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.