Перейти на мобільну версію сайту


24.04.2015

КОЛИСЬ СТВОРИЛИ ІДОЛІВ, А НИНІ РОЗПЛАЧУЄМОСЯ

21 квітня прошло засідання 83 сесії міської ради. За традицією до початку сесії міський голова нагородив відзнакою «За заслуги перед міською громадою» учасників АТО, які повернулися додому: Сергія Бойко, Павла Василенка, Павла Власюка, Володимира сесіяЗарічного, Андрія Тарнавського, Олександра Барановського, Ігоря Басистого, Сергія Бруску, Дмитра Волощука, Анатолія Махніцького, Сергія Мудрого, Руслана Опольського, Володимира Продана, Дмитра Слюсарчука, Олександра Тарасова, Сергія Турченкова, Олега Голода.

За мужність, ініціативу і професійні дії, проявлені під час ліквідації пожежі, та порятунок життя кам’янчан таку ж нагороду отримав Віктор Клюс, начальник групи з організації запобігання надзвичайних ситуацій та заходів цивільного захисту по Кам’янець-Подільському району.
На порядку денному був звіт директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста за 2014 рік.

Директор державного історичного музею-заповідника просив затвердити Програму «Проведення архіологічних досліджень на території ареалу міста №1». Начальник фінуправілння Оксана Гут доповіла про внесення змін до рішення сесії від минулого року «Про затвердження операторів паркування». Відтепер до операторів буде більш суворе ставленя, зокрема щодо місць для паркування інвалідів, розмітки та прибирання парковок.

Депутати схвалили питання, порушене міською організацією Народний рух України про надання дозволу на виготовлення та встановлення за власні кошти меморіальної дошки Герою України В’ячеславу Чорноволу на фасаді міського Будинку культури. Та при всій повазі до цього політика, місто в траурні таблички перетворювати не варто.

Ажіотаж серед депутатів створило питання про створення реєстру назв вулиць, які пропонують до перейменування. Депутати перелік затвердили, зокрема, перейменують вулиці Вутіша, Жукова, Затонського, Козицького, Криленка, Куйбишева, Пархоменуа, Фабріціуса, Фрунзе, Фурманова, Ценського, Чапаєва, Червоноармійська, Шмідта, Якіра; провулки Богінського, Будьоного, Войкова, Калініна, Фабріціуса, Чапаєва, Червоногвардійський, Чубаря, Щорса. Історія - пані суперечлива, тому не потрібно створювати ідолів, а слід вулиці, міста, установи називати так, щоб потім не довелося їх перейменовувати. І ще потрібно пам’ятати, що це тягне за собою величезні проблеми для мешканців, це - штампи в паспорті про зміну адреси, витяги з реєстру, різні незручності при продажу-купівлі тощо. Міський голова Михайло Сімашкевич запевнив, що жодну вулицю не перейменують без погодження мешканців.

Проголосували народні обранці й за визнання Російської Федерації державою-агресором, а так званих «ДНР» і «ЛНР» - терористичними організаціями. Також було підтримано звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, Міністра енергетики та вугільної промисловості та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо неприпустимості підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення.    

Секретар міськради Анатолій Качуровський проінформував про те, що з метою реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від Кам’янець-Подільської міської ради будуть надіслані листи головам прилеглих до міста сільських рад з пропозицією розглянути питання щодо об’єднання їхніх територіальних громад в одну, міську.

Досить жваво, як ніколи, депутати оговорювали питання виділення земельних ділянок, зокрема, про надання ділянок учасникам АТО.

Теги: сесія міськради, перейменування вулиць

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.