Перейти на мобільну версію сайту


16.01.2015

КОЛЯДУВАЛИ В АТО

Днями з чергової ротації повернулися військовослужбовці нашого понтонного полку. Разом із ними з АТО прибули працівники відділу культури району на чолі з начальником відділу ато.JPGАллою Бец.

- Ідея привітати наших бійців на сході з Новим роком та Різдвом витала в повітрі давно, - ділиться враженнями Алла Вікторівна. - А тут якось співпали і вихідні, і бажання підтримати моральний дух вояків. Разом із Валерієм Шкуренковим, Ніною Скавренюк, нашим колективом «Пісенне мереживо», хлопцями з КВК, які нещодавно виграли 100 тисяч в передачі «Розсміши коміка», ми вирушили в далеку дорогу.

Голова райради Микола Жоган домовився за автобус із перевізником Віктором Поповичем. Дуже дякуємо водіям Віктору Пудаку та Володимиру Драгусевичу, всім людям, які, дізнавшись, що ми їдемо на передову, надавали посильну допомогу для наших військових.

Враження від поїздки просто незабутні. Ви би бачили, як тішилися вояки, коли ми колядували, засівали, дарували подарунки. Там, на передовій, їм надзвичайно важко, і підтримка потрібна як ніколи. Це варто розуміти й повсякчас пам’ятати.


За час перебування в зоні АТО працівники культури дали декілька концертів для військових та співали колядки на всіх блок-постах, що траплялися їм у дорозі. Про враження від поїздки читайте в наступному номері «КлюЧа».

Теги: АТО, відділ культури РДА, РЦКМ "Розмай"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.