Перейти на мобільну версію сайту


29.06.2012

КОЛИ НА «МОДУЛІ» ЩОСЬ ТРАПИТЬСЯ...

Підведено підсумки комплексної перевірки додержання норм техногенної безпеки та цивільного захисту у Кам’янці-Подільському. Основною метою такої перевірки є оцінка готовності різних служб до роботи в умовах надзвичайної ситуації.
Про те, що було виявлено у Кам’янці-Подільському, йшлося під час спільної підсумкової наради, яка відбулася у сесійній залі міської ради під головуванням заступника начальника управління Держтехногенбезпеки у Хмельницькій області Юрія Чухрія.

Кам’янець-Подільський отримав одну з найвищих оцінок у Хмельницькій області. Однак, зазначалося, що на території міста є п’ять хімічно-небезпечних підприємств, але не всі вони мають систему цивільного оповіщення населення. Так, поки знехтували такими правилами ВАТ «Кам’янець-Подільський м’ясокомбінат» та ПАТ «Модуль». Якщо перше підприємство наразі майже не працює, то останнє несе реальну загрозу, особливо для мешканців, які проживають неподалік. Юрій Чухрій зауважив, що таке нехтування правилами безпеки дає всі підстави дати припис на тимчасове призупинення роботи підприємства, але від цього постраждають працівники, не буде надходжень до бюджету. «Мені не зрозуміло, чому «Модуль» заощаджує на людському житті та здоров’ї», – сказав перевіряючий.
Також було звернено увагу на те, що потребує покращення робота щодо уникнення загибелі людей на воді, протипожежної безпеки у навчальних, лікарняних та мистецьких закладах. На думку Юрія Чухрія, поки ці питання у Кам’янці-Подільському не зрушені з мертвої точки. Адже протипожежна сигналізація наразі діє лише в одній школі – ЗОШ №15 та в двох дитячих садках. Лікарні не мають альтернативних приладів живлення. Є проблеми і в Будинку культури.

Теги: Модуль, підприємство, небезпечне виробництво

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.