Перейти на мобільну версію сайту


15.05.2015

КЛАС ПОКАЗАВ МАКОВСЬКИЙ

11 майбутніх водіїв у рамках Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності учнів ПТНЗ з’їхалися на обласний тур у Кам’янець-Подільське ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти», аби визначити найкращих у професії.

Учнівська молодь з Полонного, Новоселиці (Старокостянтинівський район), Ярмоленців, Чорноговодій-автокранівник Ігор Маковський острова, Хмельницького та Кам’янця-Подільського демонструвала здобуті знання та навички в трьох етапах: теоритичному, де показували знання будови автомобіля й Правил дорожнього руху, практичному - водінні та технічному обслуговуванні механізмів.
Професіоналізм учасники змагання демонстрували в добре обладнаних сучасних лабораторіях, кабінетах, майстернях та маневровому майданчику ДНЗ.
За умовами конкурсу на проходження траси з перешкодами юнакам давалося 6 хвилин, але в останню мить комісії довелося переглядати час перебування на трасі, через те, що майже всі конкурсанти через свій юний вік не могли вписатися в цей час і затрачали від 8 до 10 хвилин, окрім одного. І що приємно, кам’янецький вихованець ДНЗ, майбутній водій-автокранівник Ігор Маковський подолав трасу за 4 хвилини 45 секунд. Саме він отримав путівку на Всеукраїнський тур за результатами усіх випробувань.

Теги: водій-автокранівник Ігор Маковський, Кам’янець-Подільське ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.