Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

КИРГИЗИ ВИВЧАЛИ НАШ ДОСВІД

25 травня у місті перебувала делегація з Киргизької республіки на чолі з міністром юстиції Алмамбетом Шикмаматовим. Також до складу делегації увійшли депутат киргизького парламенту Даніяр Тербішалієв, мер міста Кант Чуйської області Жумаділ Турдубеков, член національної ради з питань гарантованої державою юридичної допомоги при Президентові Киргизької республіки Мухтархан Бахаутдінов, програмний координатор асоціації Центрів підтримки громадянського суспільства Ніна Тезіна та представники Фонду «Сорос-Киргизстан» Руслан Хакімов та Тахміна Ашуралієва і Міжнародного фонду «Відродження» Ольга Жмурко.
киргизи вивчали наш досвідВони переймали в нашого міста досвід надання безоплатної юридичної допомоги Центру правової інформації та консультацій, яким керує Максим Ільчишен.
За словами представників делегації, Киргизька республіка зараз перебуває у схожій з Україною кризовій ситуації, коли значна частина малозабезпеченого населення потребує допомоги та підтримки як з боку органів державної влади, так і з боку громадських організацій. Оскільки позитивного досвіду надання безоплатної первинної правової допомоги у Киргизії досі не існувало, така практика, що успішно прижилась у нашому місті, стала гідним прикладом для колег з-за кордону.
На офіційній зустрічі з міським головою Михайлом Сімашкевичем Алмамбет Шикмаматов відзначив, що такі Центри є для громади та місцевої влади своєрідним містком, який допомагає порозумітися щодо проблемних питань, особливо коли йдеться про правові конфлікти та суперечності. Також, за його словами, Центри допомагають знизити рівень соціальної агресії: люди, як мінімум, мають можливість адресувати свою проблему фахівцям й отримати вичерпну відповідь про шляхи її вирішення.

Теги: киргизи, Кам'янець

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.