Перейти на мобільну версію сайту


31.01.2020

КІНОЛОГИ НАВЧАЛИСЯ В ПДАТУ

кінологиВ Кам'янці відбулося урочисте відкриття перших зборів фахівців ветеринарної медицини і кінологів та інших державних установ, які належать до сектору безпеки та оборони України.

У заході взяло 50 спеціалістів-кінологів з 10-ти державних силових структур України. 

Упродовж тижня вони мали нагоду отримати нові методичні та практичні знання з основних напрямків ветеринарного забезпечення, а також обмінятися досвідом щодо попередження та профілактики захворювань службових собак.

Урочисто відкрили збори заступник начальника ГУ НП в Хмельницькій області Андрій Чайковський та ректор ПДАТУ Володимир Іванишин.

– Нині Хмельниччина є одним з лідерів розвитку службової кінології в Україні. Роль собак в роботі поліції дуже важлива – в минулому році за їх допомоги в області було розкрито понад 600 злочинів. Тому ми маємо приділяти більше уваги підготовці та здоров’ю наших чотирилапих помічників, – зазначив підполковник Чайковський.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві. Після чотириденного навчання учасники заходу отримають сертифікати.


Теги: збори фахівців ветеринарної медицини і кінологів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.