Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

ХУДОЖНЄ ВОДІННЯ НА ОБ’ЇЗНІ, або ЗАЛИШАЙ КОЛЕСА

Що таке художнє водіння, напевне, в Україні знає кожен українець і не лише, а й гості, але всі вони ще й знають, що таке художнє водіння з екстримом. Яскравим прикладом такого водіння є ділянка об’їзної дороги міжнародного сполучення на вул.Привокзальна, що неподалік КП «Комбінат благоустрою».

Якщо хтось хоче залишити там колеса, то це гарантовано. Кам’янчани це місце можуть обминати, а от що робити вантажному і транзитному транспорту? Вони, зрозуміло, там вишивають смертельні візерунки, але це ті, хто не боїться мчати на всіх парах через місто, піднімаючи хмари пилу й ризикуючи натрапити на полісмена. Величезні фури псують міські дороги, не розраховані на їхній тоннаж. З одного боку, їх зрозуміти можна, та хто ж має подбати про тамтешню аварійну ділянку дороги? Як виявляється, той шматок дороги належить залізниці, адже там був залізничний переїзд, який свого часу демонтували, але за залізничні переїзди відповідає залізниця, яка й повинна їх ремонтувати.

Про сприяння в ремонті цієї ділянки дороги до міського голови звернувся депутат Валерій Слободян.
Михайло Сімашкевич зазначив, що проведено комісійне обстеження, в ході якого встановлено, що орієнтовна вартість поточного ремонту становить 175 тис. грн, яких місто не має. На адресу Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та відокремленого підрозділу Хмельницької дистанції колії (на балансі яких перебуває дорога та демонтовані залізничні колії) направлено лист з вимогою в найкоротший термін відновити дорожнє покриття. Уже проведені перемовини з Облавтодором, вони пообіцяли винайти можливість і відремонтувати цю ділянку.

Теги: об’їзна дорога

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.