Перейти на мобільну версію сайту


31.08.2018

ХТОСЬ ПОЇДЕ, А ХТОСЬ ПІДЕ

autobusДіти шкільного віку впродовж навчального року зможуть безкоштовно користуватись комунальним транспортом. 28 серпня заступник міського голови Сергій Бабій оприлюднив інформацію про продовження фінансування безкоштовного проїзду школярів у так званих комунальних автобусах. 

Міський голова Михайло Сімашкевич підтвердив необхідність продовження дії рішенням виконкому від 2015 року, за яким у Кам'янці-Подільському 10 тисяч учнів міських шкіл мають можливість безкоштовно користуватись громадським транспортом (комунальні автобуси) протягом всього навчального року. При цьому жодних підтверджувальних документів (учнівський квиток) не потрібно. Для супроводжуючих осіб вартість квитка складає 2,50 грн.

– Не скажу, що 10 тисяч учнів штурмують комунальні автобуси, але всі, хто бажають доїжджати до школи, вже третій рік таку можливість мають, – зазначив Михайло Євстафійович.

Правда, в підсумку охочих скористатися комунальним транспортом буде не так уже й багато. Причина перша – графік руху, не підлаштований під школярів. Причина друга – соціальним транспортом безкоштовно катаються пенсіонери, а вони на «свою територію» пускають неохоче. У години пік у комунальному транспорті немає де стати, не те, що сісти і їхати. Уявити, що малеча з портфеликами буде тиснутися поміж старших людей, просто важко. Іноді трапляються випадки, що дорослих натовп «виносить» з автобуса, а тут діти...

Тож ідея з безкоштовним прїздом комунальним транспортом більше схожа на популізм міської влади, аніж на конструктивний підхід до вирішення проблеми з перевезенням школярів.


Теги: проїзд школярів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.