Перейти на мобільну версію сайту


03.02.2017

ХОЧУТЬ БУТИ В КУРСІ

Учора під головуванням депутата міськради, президента депклубу Андрія Гамалія пройшло засідання депутатського клубу, під час якого для народних обранців провели лікбез щодо діяльності органів місцевого самоврядування, зокрема розподіл повноважень сесії, виконкому та депутатів. Останні обурювалися, мовляв, вони є представниками своїх виборців, а часто не знають, що відбувається на комісіях міської ради та які рішення там приймають.

Разом з тим, будь-який депутат по можливості може брати участь у засіданнях будь-якої комісії з правом дорадчого голосу, ніхто й нікого ще не виганяв.

Найбільше ініціаторів зібрання цікавило питання передачі в оренду майна комунальної власності і чому ним займється виконавчий комітет ради. На це керівник департаменту економіки міста Майя Гурська зауважила, що відповідні повноваження виконкому передала міська рада. Складалося враження, що законотворці хочуть бути ще й виконавцями. Та легко багато розповідати, а як доходить справа до відповідальності, ніхто не бажає перекладати її на власні плечі.

Безумовно, депутати хочуть контролювати всі процеси, які відбуваються в місті, принаймні, хоч якось на них впливати, та чи всі є спеціалістами у конкретній галузі, добре ознайомлені із законодавчою базою та нормативно-правовими документами? Можливо, краще, коли кожен займатиметься своєю справою - законотворці прийматимуть рішення, а виконавці їх будуть виконувати.Теги: засідання депклубу

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.