Перейти на мобільну версію сайту


01.11.2019

ХОЧУ ЖИТИ В ТАКІЙ КАЗАРМІ

казармиВчора була генеральна репетиція до здачі казарм поліпшеного планування для контрактників ЗСУ, тобто гуртожитку.

Тендер на будівництво двох таких казарм у нашому місті виграла БК «Поділля-Трансбуд», яку очолює Володимир Мужило. Одна будівля розташована на території колишнього військового інституту, інша – у військовому містечку №14 (на Суворова, територія колишнього Центру підготовки інженерних військ), але там буде ще один об’єкт, проте його зводить київська фірма. І хоча вона перша розпочала будівництво казарми, але «Поділля-Трансбуд» вже проводить завершальні роботи. Це типові двоповерхові казарми на 1100 кв.м., вартістю лише будівництва по 15 млн грн. На верхніх поверхах по 6 блоків, у яких по дві кімнати, кожна на 4 військових плюс одна кімната для офіцерського складу. У кожному блоці душова з бойлером та туалетні кімнати і невеличкій передпокій. На всіх простора й світла, обладнана за останнім словом кухня на три індукційні варочні панелі, з духовою шафою та кухонними меблями. На першому поверсі теж 6 блоків кімнат, але вже замість офіцерської кімнати – пральня на три пральні машини-автомати, сушарка, а також вузол тепло-, водоуправління, який теж обладнано за останнім трендом. А також встановлені додаткові насоси для безперебійної подачі води, скрізь встановлені якісні двері і вікна з жалюзями, вже запущено тепло.

На все приміщення вмонтовано систему оповіщення. Вже почали збирати меблі у кімнатах – сучасні ліжка, шафи, столи. Щоправда, за холодильники ніхто нічого не зміг сказати, напевне ще думають, хто їх має закупити. Одним словом – мало в кого такі побутові умови є вдома. Хочу жити в тому гуртожитку.


Теги: генеральна репетиція до здачі казарм

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.