Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

ХОЧ МАЛЕНЬКІ, АЛЕ ПРИЄМНОСТІ

Кам’янчани продовжують допомагати військовим на сході. Небайдужі жителі міста передають нашим хлопцям в зону антитерористичної операції теплі речі, продукти харчування, взуття.

Упродовж тривалого часу кам’янчани готують для бійців сушені овочеві набори, щоб вони мали«Подільський борщ»
можливість поласувати свіжим борщем чи супом. Один із таких наборів має назву «Подільський борщ». Його придумали та вже довгий час готують Микола та Наталя Лящуки разом зі своїми друзями. Окрім основних сушених інгредієнтів, як от буряк, цибуля, морква, часник, перцюга, до набору додається детальна інструкція, як готувати страву. З часу виникнення й втілення ідеї в життя, на схід передали сотні наборів «Подільського борщу».

Поки наші хлопці воюють, їхні родини не залишаються без уваги й підтримки. У день свята Весни матері та дружини кам’янчан, які наразі перебувають на сході, отримали квіти та листівки від громади міста. Зініціював акцію міський голова Михайло Сімашкевич.

- Дуже хотілося, щоб у день свята жінки, рідні яких перебувають в зоні проведення антитерористичної операції, відчули турботу і щоб на їхніх обличчях засіяла посмішка, - прокоментував Михайло Євстафійович. - Квіти та листівки рознесли по домівках школярі міста. Міський голова особисто відвідав шість родин дружин та матерів військових, які загинули на сході. Усі вони отримали матеріальну допомогу та моральну підтримку.

Теги: «Подільський борщ», допомога АТО

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.