Перейти на мобільну версію сайту


21.06.2013

ХМЕЛЬНИЧАНИ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД

З метою ефективного впровадження і застосування нових державних стандартів у навчальних закладах, відбулася акція «Нові стандарти – нава школа».
У рамках цієї акції здійснюється обмін досвідом між керівниками освітніх закладів Хмельниччини. Саме тому днями наше місто приймало делегацію з обласного центру в кількості 25 осіб.
У рамках заходу відбувся круглий стіл за участю міського голови Михайла Сімашкевича, начальникаосвіта.JPG управління освіти і науки Світлани Старченко та освітян міста. Освітяни з Хмельницького відвідали ЗОШ №15, НВК №9, ліцей, ЗОШ І-ІІ ст.-інтернат №2 та міський еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Як зазначив з цього приводу заступник начальника управління освіти і науки Сергій Мельник, у ході обговорення освітяни Хмельницького й Кам’янця визначили перспективи розвитку освіти, обговорили, яким чином впроваджуються державні стандарти в нашому місті, особливу увагу звернули на навчання учнів 2-их і 5-их класів.
А вчора відбувся «візит-відповідь», у якому всі директори загальноосвітніх навчальних закладів Кам’янця-Подільського, представники управління освіти та науково-методичного центру мали змогу ознайомитися з роботою обласних освітян, вивчити їхній досвід, побачити проблеми та перспективи розвитку, а також зустрітися з представником міністерства освіти.

Теги: освіта, Світлана Старченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 391
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.