Перейти на мобільну версію сайту


03.11.2017

ХАРД І АНДРІЙ ВЗУЛИ ВСІХ

кінологиНа базі Національної академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького (м.Хмельницький)

31 жовтня з нагоди 25-ої річниці створення Національної академії Державної прикордонної служби України відбулися змагання серед інспекторів-кінологів різних силових структур та правоохоронних органів Хмельницької області.

У змаганнях взяли участь кінологи із загону підготовки кінологів та собак нашого Центру розмінування. Командир загону, підполковник Валентин Чорний зазначив, що проведення подібних заходів сприяє обміну інформацією щодо результатів практичних та теоретичних напрацювань у напрямку підготовки кінологічних розрахунків, застосування сучасних форм та методів проведення такої роботи, її доцільності та корисності, а також є черговим кроком до визнання майстерності. Перемогу та кубок начальника академії здобув військовослужбовець Центру розмінування, сержант Андрій Дібольський зі своїм вихованцем Хардом.

Також фахівці Центру ознайомилися з результатами роботи викладачів кафедри-кінології єдиного вищого навчального закладу Державної прикордонної служби України.


Теги: змагання кінологів

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.