Перейти на мобільну версію сайту


16.05.2014

ХАЛЯВИ ХОЧУТЬ, ТА НЕ ВСІ

20 травня пройшла 63-тя (позачергова) сесія міськради. Депутати розглянули питання «Про організацію роботи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника з урахуванням просторово-функціонального зонування його території».
Мова йшла про платний проїзд через Замковий міст, який, відповідно до ухвали Вінницького апеляційного адміністративного суду було скасовано. Це призвело до зачного збільшення кількості транспортних засобів, які проїжджають через Старе місто. З часу скасування платного проїзду контролювати рух через Старе місто стало фактично неможливо. Тому депутати обговорили, як вирішити цю ситуацію та не допустити руйнування пам’ятки. 33 народних обранці із 37 проголосували за те, щоб встановити плату за в’їзд транспортних засобів на територію Старого міста. Проте були кам’янчани, які проти платного проїзду. Міський голова пообіцяв, що через місяць розпочнуться громадські слухання, на яких обговорюватимуть питання проїзду через Замковий міст.
Депутати також розглянули звернення до Хмельницької облради щодо виділення коштів на покриття інших заборгованостей, що виникли в попередні роки за виконані роботи по проведеному ремонту тиру в підвальному приміщенні НВК №9.
Секретар міськради Анатолій Качуровський потішив депутатів та особливо військових повідомленням відповіддю начальника Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, генерал-майора Михайла Кравчука.
- Наразі в Міністерстві оборони України та Генеральному штабі ЗСУ триває робота з розроблення Державної програми розвитку Збройних Сил України, в якій зокрема визначаються погляди на розвиток системи інженерного забезпечення, - зазначив Анатолій Іванович. - Розглядаються варіанти створення на базі існуючих військових частин та навчально-матеріальної бази Кам’янець-Подільського гарнізону Центру інженерного забезпечення або інженерної бригади (у складі навчальних та бойових підрозділів), які будуть в змозі виконувати як бойові завдання інженерного забезпечення, так і проводити підготовку відповідних фахівців.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.