Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

«КАНЬЙОН ПАРК» - НА ЕКСПЕРТИЗУ І СЛУХАННЯ

11 березня пройшло засідання міськвиконкому, на якому серед багатьох проблем життєдіяльності міста розглядалося питання про влаштування і відновлення зелених зон на території міста. Тобто планується озеленити місто біля різних установ, шкіл, дитячих садків, комунальних підприємств, медичних закладів. Також члени виконкому вирішили зняти додаткову секцію зі світлофорного об’єкта на розі вулиць Чехова та Нігинського шосе, адже через неуважність водіїв там виникають різні колізії та аварійні ситуації.

А от коли розглядали питання затвердження проекту договору на відновлення та благоустрій зони відпочинку в каньйоні річки Смотрич, вразила безпардонна поведінка людей, які увірвалися в приміщення. Особливо зухвало себе поводила колишня білосердешна депутатка Киященко. Щоправда, громадська діячка, голова ГО «Товариства подільських природолюбів та природодослідників», науковець Людмила Любінська перехопила ініціативу в свої руки й чітко окреслила бачення громади та особисте як науковця-природодослідника щодо зони відпочинку. Вона конструктивно підійшла до цього питання, запропонувала обов’язково провести екологічну експертизу і громадські слухання щодо цього проекту із залученням науковців, природолюбів та громадськості. На що міський голова погодився і зазначив, що члени виконкому наразі затверджують лише проект договору, бо така процедура для того, хто вже виграв конкурс. До речі, до складу конкурсної комісії входило дуже багато членів, були залучені представники всіх політичних сил, представлених у міській раді, тому конкурс пройшов прозоро і чесно його виграв підприємець Ковальський.

Проект реалізовуватиметься частинами і на кожну ідею, яку захочуть впровадити кам’янецькі підприємці, потрібен буде дозвіл. Тому вирішено 19 березня провести громадське обговорення цього проекту із залученням науковців.
Досить скрупульозно підійшли члени виконкому до питання продовження договорів оренди приміщень комунальної власності, зокрема медичних кабінетів та аптечних кіосків. Були також питання дозвільного характеру.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.