Перейти на мобільну версію сайту


12.02.2016

КАНЬЙОН МАЄ ВІДЖИТИ

Корінні кам’янчани добре пам’ятають човникову станцію і пляж у каньйоні Смотрича. Аби зарадити настольгії, міська влада вирішила відновити відпочинкову зону. Отже, незабаром ми отримаємо комфортну територію відпочинку в каньйоні та буде відновлено історичну несправедливість.

Аби влітку була можливість відпочити на березі річки й не виїжджати за межі міста, депутатам презентували цікавий проект. Для реалізації цієї ідеї потрібне фінансування та чимало зусиль, адже спершу необхідно розчистити від сміття велику територію.

4 лютого члени виконкому міської ради прийняли рішення про оголошення конкурс на відновлення та благоустрій каньйону р.Смотрич.

- У місті багато кам’янчан пам’ятають зону відпочинку в каньйоні, тепло згадують міський пляж і станцію човнів. Ми щодня захоплюємось історичними пам’ятками, але при цьому забуваємо про природні багатства, які маємо на території міста. Варто відновити цю несправедливість, - звернувся міський голова Михайло Сімашкевич до народних обранців.
Народний депутат Володимир Мельниченко зауважив, що для реалізації проекту будуть залучені кошти з обласного та Державного бюджетів.

Міська рада вже зробила декілька кроків : на сесії, 9 лютого, виділено мільйон гривень на виготовлення проекту та початок розчищення каньйону від самосіву. У виконкомі буде створена окрема робоча група за участі депутатів для координації дій проекту. Упродовж місяця після визначення переможця конкурсу буде розроблена концепція, якою має бути зона відпочинку.

Згодом планується привести до ладу акваторію, провести рейди на виявлення тих, хто порушує закон і скидає в річку нечистоти зі вбиралень та домогосподарств. Але найсуворіший і найвимогливіший інспектор - це ми з вами. Тому, якщо маєте факти скидання в річку сміття, звертайтеся в «Інспекцію з благоустрою міста». Давайте разом відтворювати наше красиве, інтелігентне, комфортне місто, в цьому нам сприяє сама природа. Не потрібно буде їхати за сотні кілометрів, аби подивитися Софіївку, а навпаки ще й до нас приїдуть туристи, щоб наповнити наш бюджет.

Теги: каньйон, р.Смотрич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.