Перейти на мобільну версію сайту


25.03.2016

КАНЬЙОН ЧЕКАЄ НА ВИСНОВКИ

19 березня в сесійній залі міськради відбулися громадські обговорення концепції відновлення та благоустрою зони відпочинку з міським пляжем та водною станцією в каньйоні річки Смотрич.

Участь в обговоренні взяли більше сотні мешканців, серед яких науковці, викладачі К-ПНУ, екологи, представники НПП «Подільські товтри», громадські активісти.

Перед тим, як перейти до основної частини, заступник міського голови Сергій Бабій презентував історичну довідку, яким був каньйон тоді, коли тут функціонувала човникова станція, можна було позасмагати на березі Смотрича та поласувати морозивом. На жаль, сьогодні ця територія захаращена самосівом та сміттям.

Якою планує бачити територію переможець конкурсу на відновлення благоустрою в каньйоні презентував Анатолій Ковальський. Упродовж двох годин присутні надавали пропозиції, обговорювали окремі складові запропонованого проекту та висловлювали своє бачення. Фактично одноголосно всі підтримують ідею, що залишатися в такому стані як є зараз, каньйон не може, оскільки бруд та зарослі потрібно прибрати. Серед основних пропозицій, що прозвучали під час обговорень, були такі: активне залучення громади до реалізації проекту; обов’язкова співпраця з науковцями на всіх етапах роботи; недопустимість використання квадроциклів на відновленій відпочинковій зоні; вільний доступ у каньйон і жителів, і туристів.

За кілька днів після громадського обговорення міський голова видав розпорядження про призупинення будь-яких робіт, пов’язаних з благоустроєм, у каньйоні Смотрича. Також буде направленен звернення до НПП «Подільські Товтри» та К-ПНУ з проханням провести дослідження та визначити наявність або відсутність негативного, руйнівного впливу на денний вихід силурійських вапняків та цілісність сходів лісопаркових (Тонкочеєва) кореневих систем дерев у каньйоні річки Смотрич від Новопланівського мосту до Руськофільварецьких сходів, які зростають біля або безпосередньо на схилах каньйону.

Теги: Смотрицький каньйон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.