Перейти на мобільну версію сайту


29.05.2015

КАНАДІЙЦІ ДБАЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ

26-28 травня в Центрі розмінування перебували представники Об’єднаного оперативного командування Збройних сил Канади. Група з дев’яти осіб проводила рекогносцировку на військові з Канадимісці для того, аби в майбутньому співпрацювати з нашими військовими.

Канадійські інструктори планують упродовж двох років, починаючи з серпня, проводити підготовку фахівців з розмінування. Наразі їх цікавило, яке має бути медичне забезпеченя інструкторів, саніторно-епідемілогічний стан місцевості, епідситуація та стан навколишнього середовища місця занять, безпека персоналу та безпека обміну інформацією.

Промоніторивши все це, делегація мала зустріч із міським головою. Один із представників делегації розповів, що він вже не вперше відвідує наше місто і надзвичайно вражений його архітектурою, тому розповідатиме всім канадійцям про Кам’янець та пропонуватиме його відвідати. Від міського голови іноземці отримали сувенірні на пам'ять про наше місто.
Начальник Центру розмінування Володимир Родіков вдячний міському голові Михайлу Сімашкевичу за сприяння в проведенні зустрічі іноземної делегації.

Теги: Центр розмінування, Канада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.