Перейти на мобільну версію сайту


23.05.2014

КАМ’ЯНЦЮ ПОВЕРНУЛИ ПОТЯГ

Нарешті дочекалися! 1 червня, після 10-річної перерви, відновлює курсування потяг №117/118 «Київ-Чернівці» через наше місто. Про це повідомила нам начальник залізничного вокзалу Антоніна Нетеча. Потяг на Чернівці прибуватиме в Кам’янець о 03:42, а відправлятиметься через 10 хвилин, о 03:52. У зворотньому напрямку на Київ у наше місто потяг прибуватиме о 23:32, а відправлятиметься через 20 хвилин, о 23:52.
Протокол про відновлення руху 12 листопада минулого року підписали Міністр інфраструктури default.jpegУкраїни Володимир Козак та Міністр транспорту і дорожньої інфраструктури Молдови Василь Ботнарь. Врегулювання транзитного проїзду дає можливість додаткового потягу до Кам’янця і, відповідно, додаткову можливість туристам та гостям добратися до нашого міста. Це, в свою чергу, збільшить наповнення казни.
Що ж до перетину українсько-молдавського кордону, то залізничні адміністрації України та Молдови спростили умови перевезень транзитних пасажирів та вантажів територіями своїх країн та відмінили
державний контроль в пунктах пропуску для транзитного залізничного рухомого складу, пункти відправлення й призначення яких знаходяться на території країни відправника.
Слід зауважити, що запропоновані зміни до Угоди не стосуються транспортування товарів, заборонених чи обмежених до ввезення або вивезення, відповідно до внутрішнього законодавства України та Молдови.
Маршрут пасажирського потяга «Київ-Чернівці» через Молдову зменшить тривалість перебування в дорозі приблизно на дві години в одному напрямку. Раніше подорож потягом №117/118 тривала 13 годин 35 хв. Отож, з Києва до Чернівців можна буде потрапити менше ніж за півдоби.
Але, якщо від Ларги до Києва стан залізничного полотна гарний, то 33 км 248 м по території Молдови, на жаль, поки що знаходяться в досить поганому стані.
Також буде збільшено кількість вагонів у потязі на чотири. А це ще додаткових 200 пасажирських місць.
Як кажуть, апетит приходить під час їжі, тому наш апетит потребує відновлення ще й втрачених потягів
№135/136 «Одеса-Чернівці».
Це питання нині на часі, адже через окупацію Криму багато людей, які там звикли відпочивати, не зможуть потрапити на півострів. Прогнозується, що через це збільшиться кількість пасажиропотоку на Одесу. Чернівчанам також вигідно прямувати на Одесу через наше місто. Шлях їм може стати коротшим на 350 км та зменшитись на 4 години.

Теги: укрзалізниця, потяг

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.