Перейти на мобільну версію сайту


21.09.2012

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ДВОРИ МАТИМУТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИГЛЯД

Напевне, недаремно 12 років мешканці будинку, що на вул.Князів Коріатовичів, 72, страждали через непрохідну багнюку в своєму дворі. У 2000 році будівельник здав житло, але чомусь не спромігся впорядкувати прилеглу до будівлі територію. За весь цей час у дворі утворилася величезна калюжа. Вона рідко зникала влітку та в бездощову погоду.
Проте вже незабаром ця територія має всі шанси набути європейського вигляду. Міська влада виділила кошти на облаштування цього двору. Дворовий проїзд планується вимостити плиткою. Роботу здійснює приватний підприємець двори.JPGЄвген Ободовський. Його працівники вже завершують укладати плиточкою внутрішньодворовий проїзд. Мешканці побачили, що виходить красиво, і вирішили зібрати гроші на облаштування клумб.
- На облаштування цього двору плиточкою виділено 23 тис. грн, - розповідає міський голова Михайло Сімашкевич. - Якби цих 725 метрів вкладали асфальтом, то потрібно було б витратити 30 тис. грн. Отож, маємо 7 тис. грн економії. Загалом, на ремонт внутрішньодворових проїздів заплановано виділити 400 тис. грн. Тому економія на кожному з таких об’єктів дасть змогу охопити ремонтом більшу кількість дворів. Тепер справа за мешканцями. Гадаю, якщо вони взяли фінансову участь в облаштуванні, то й зможуть зберегти цю красу.
Пощастило також і студентам історичного факультету К-ПНУ: вони ходитимуть не по багнюці, як то було декілька років поспіль, а по вимощеній бруківкою і плиточкою доріжці. Тут, між будинками №2 і №4, що на вул.Троїцька, вже завершуються роботи. Також тут планується встановити лавки, посадити кулевидні клени та облаштувати квітники.
- Цим ми вб’ємо двох зайців, - додає Михайло Євстафійович. - Зробимо красу й перекриємо проїзд транспорту в цьому місці. Бо раніше водії автомобілів дуже полюбляти тут їздити. А тепер у цьому місці відпочиватимуть кам’янчани, гості, туристи, студенти.

Теги: дворові проїзди, бруківка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.