Перейти на мобільну версію сайту


29.08.2014

КАМ’ЯНЕЦЬ ТА РАДОВИШ - ПАРТНЕРИ

У День Незалежності України до списку міст-побратимів Кам’янця-Подільського приєднався муніципалітет Радовиш (Республіка Македонія).
24 серпня міський голова Михайло Сімашкевич та заступник мера муніципалітету Радовиш Лазар Газепов урочисто підписали Протокол про наміри встановлення партнерських відносин і співпраці.
Мета документу - посилити дружбу та підтримку між нашим містом та Республікою Македонією, визначити основні сфери  майбутньої співпраці в різних галузях життєдіяльності.
- Кам’янець-Подільський давно обрав курс на європейську інтеграцію, що потребує долучення до цього процесу місцевих територіальних громад, - зауважив під час підписання Михайло Євстафійович. - Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому ми підпишемо вже Угоду про співпрацю між нашими містами, яка стане важливим кроком у розвитку обох міст у різних сферах. Приємно, що сьогодні починається новий етап співпраці між нашими містами.
Міська влада тривалий час працювала і продовжує працювати над розвитком різноманітних контактів з іноземними колегами.
Нині Кам’янець має 26 міст-побратимів із 14 країн світу. Співпраця з містами-партнерами полягає в обміні досвідом та кращими практиками розвитку міст, організації та участі в міжнародних фестивалях, спортивних, культурних, економічних, туристичних та молодіжних заходах.

Теги: Радовиш (Республіка Македонія), міста-побратими

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.