Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2019

КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ОТРИМАВ ОНОВЛЕНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ

понеділокЗа повідомленням рейтингового агентства IBI-Rating, оновлено рейтинг інвестиційної привабливості Кам'янця-Подільського, який склав invВВВ+.

Об'єкт рейтингування з рейтингом invВВВ характеризується достатньою інвестиційною привабливістю, порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається залежність від впливу інвестиційних ризиків». Позначка «+» означає проміжну категорію рейтингу відносно основних категорій.

Варто зазначити, що такий рівень рейтингу характеризується достатньою інвестиційною привабливістю міста порівняно з іншими муніципалітетами України.

Окрім того, аналітиками рейтингового агентства IBI-Rating оновлено візитну картку міста – інвестиційний паспорт Кам’янця-Подільського. Документ підготовлено двома мовами: українською та англійською, і він орієнтований на залучення як вітчизняних, так і іноземних інвестицій, а також дає вичерпну інформацію для потенційного інвестора про природно-географічні характеристики, систему управління містом, трудовий, промисловий, туристичний та рекреаційний потенціали, екологічний стан.

Ознайомитися з документом можна на офіційному сайті Кам'янець-Подільської міськради в розділі «Економіка» (посилання) і на сайті агентства IBI-Rating.

Майя ГУРСЬКА, директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста.

Теги: інвестиційний паспорт Кам’янця-Подільського

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.