Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2020

КАМ'ЯНЕЦЬ НА ВИСОТІ

рейтингДо рейтингу сталого розвитку і енергоефективності увійшли 8 громад Хмельниччини.

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформував рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. До цього рейтингу увійшло дві сотні громад України. Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у 2020 році.

Зокрема, були враховані такі показники як наявність планів дій сталого енергетичного розвитку та клімату на власних інформаційних ресурсах громади та доступність пошуку, укладені енергосервісні угоди в громаді, наявність на територіях громади вітропарків та сонячних станцій, а також наявність власного бренду громади. Також критерії проведення інфраструктурних модернізаційних проектів з підвищенням енергоефективності, довгострокові кредитні угоди, активне впровадження громадських проектів тощо.

У списку цього рейтингу 8 громад з Хмельниччини. Так, на 2 місці у рейтингу місто Кам’янець-Подільський, 21 сходинку посіла Дунаєвецька міська ОТГ, село Панівці на 53 місці, Славутська ОТГ на 55-му, Сатанівська ОТГ на 80-му, Волочиська ОТГ займає 93 місце, 145 місце займає Нетішинська ОТГ, місто Шепетівка 176-а у рейтингу.

У минулому році в Панівцях офіційно відкрили одну з найпотужніших СЕС в Україні, яка займає площу 110 гектарів.


Теги: рейтинг сталого розвитку і енергоефективності

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.