Перейти на мобільну версію сайту


16.11.2012

КАМ’ЯНЕЦЬ ГОТУВАТИМЕ «АЙТІШНИКІВ»

14 листопада в місті відкрився Центр інформаційних технологій «Регіон ІТ». Привітати з відкриттям Центру, який розташувався на вул.Чехова, 2, приїхав міський голова Михайло Сімашкевич та директор департаменту економіки і розвитку інфраструктури міста Володимир Хмелюк.
«Регіон ІТ» - новий продукт на ринку інформаційних технологій. Один із його засновників, генеральний директор Олександр Пронін зазначив, що Україна активно й успішно інтегрується в глобальний ринок послуг у сфері інформаційних технологій. За всіма підрахунками, ми вступили в еру, де як ніколи актуальним є правило «володієш інформацією, володієш світом».
Після офіційної церемонії відкриття Центру, відбулася конференція, участь у якій взяли провідні фахівці у галузі ІТ-технологій, зокрема, голова оргкомітету "iForum" Олексій відкриття "Регион ИТ"Мась, засновник бізнес-інкубатора «GrowthUp» Денис Довгополий, керуючий партнер навчального центру «KM-Core» Ігор Паламарчук, голова ВГО «Співтовариство ІТ-директорів України» Володимир Бузмаков, директор рекрутингової агенції «Стафф-Україна» Наталія Бурцева та інші. Вони розповіли про новий проект, його основні напрямки роботи та перспективи, які він може принести для розвитку Кам’янця-Подільського.
Серед основних завдань Центру - підготовка фахівців у галузі інформаційних технологій та працевлаштування молоді. У цьому напрямку його засновники активно співпрацюють з навчальними закладами міста.- Студенти, яких ми навчатимемо, будуть проходити практику, під час якої вирішуватимуть завдання в реальному часі, - зазначив виконавчий директор «Регіон ІТ» Олександр Хапко.
Він же й презентував навчальний центр «Регіон ІТ», який допоможе вирішити проблему дефіциту спеціалістів у цій галузі.
Подібні Центри в Україні є поки що лише у великих містах. Приємно, що Кам’янець не пасе задніх, і завойовує власні позиції в еру інформаційних технологій. Сподіватимемося на успіх цього досить амбіційного проекту.

Теги: Регіон-ІТ, навчальний центр

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.