Перейти на мобільну версію сайту


21.03.2014

КАМ’ЯНЕЧЧИНА ГОТОВА НАДАТИ ДАХ

Минулого тижня ми вже писали, що в Макові у приватному готелі оселилося 63 жителі Криму. Кримські гості дуже задоволені ставленням до них, але це тимчасове житло, і нині необхідно знайти для них та інших біженців прихисток.
Голова райради Микола Жоган дав завдання головам сільських рад, аби вони провели інвентарізацію майна і надали пропозиції щодо можливого розселення кримчан. Стало відомо, що родина Євгенії Коритнік з с.Субіч вже готова прийняти біженців і надати їм 18 кімнат у с.Калачківці та заселити одну сім’ю у с.Демшин. Наразі початкова школа в Субічі не використовується, тож її також можна буде облаштувати під тимчасове житло.
Зважаючи на ситуацію в Криму, Кам’янець готовий прийняти військовослужбовців та жителів півострова на тимчасове проживання в медико-реабілітаційному центрі «Довголіття».
- У зв'язку із загрозою початку бойових дій на території Криму та задля безпеки українського народу, наше місто, де завжди в мирі та спокої проживали представники різних національностей та релігійних конфесій, може прийняти жителів Криму. Ми гарантуємо їм підтримку, - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.
19 березня заступник міського голови Сергій Бабій повідомив про те, що кам’янчанин Анатолій Кошеватий готовий подарувати сім’ї переселенців хату з вірандою та земельною ділянкою в 20 с, що знаходиться в с.Яцківці Дунаєвецького району. На обійсті є двохповерховий сарай, погріб з каменю, а також 80 соток приватизованого лісу. Ще один будинок та 10 соток землі в с.Пудлівці Анатолій Дмитрович також готовий передати для проживання.
Коли верстався номер, ми дізналися, що майже всі кримчани, які перебували в Макові, вирішили здобути статус біжанців та вирушили на кордон з Польщею. Вони мають намір оселитися у сусідній країні, якщо їх, звичайно, пустять поляки. Наразі лише дві родини залишилися в Макові.

Теги: біженці, Маків, татари

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.