Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2012

КАМ’ЯНЕЧЧИНА СТАЛА СТОЛИЦЕЮ ДЛЯ АГРАРІЇВ ПРАВОБЕРЕЖЖЯ

10-11 травня на Кам’янеччині проходила Всеукраїнська нарада-семінар для областей Правобережної України щодо стратегічних напрямків розвитку сільського господарства України. Перша частина семінару відбулася в стінах ПДАТУ. Відкриваючи зібрання заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Галищук повідомив, що у планах влади на цей рік є відновлення роботи Городоцького цукрового заводу та будівництво нової установки з виробництва біогазу ізВасиль Овчарук спиртової барди на ДП «Довжоцький спиртовий завод».
Учасники семінару провели аналіз структурних чинників розвитку агропромислового комплексу держави, стану та тенденцій розвитку великого аграрного виробництва; стратегічних напрямків розвитку сільського господарства до 2020 року тощо.
Наступного дня учасники зібрання мали нагоду ознайомитися з технологією зберігання зерна на елеваторі філії «Смотрич» ТОВ СП «Нібулон», роботою ДПФ «Деметра» у галузі молочного скотарства. Відвідали також завод з переробки сої ТОВ «Агро Еко».
Приємно відмітити, що відповідно до рішення Президії Національної академії аграрних наук, проректор з наукової роботи і дорадництва, завідувач кафедри плодоовочівництва, лісового і садово-паркового господарства, доктор сільськогосподарських наук, професор Василь Овчарук був нагороджений почесною відзнакою НААН, яку вручив йому віце-президент НААН України Микола Сичевський.

Теги: аграрії, ПДАТУ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.