Перейти на мобільну версію сайту


07.03.2014

КАМ’ЯНЧАНИ ПРОТИ ЕСКАЛАЦІЇ ТА РОЗКОЛУ

2 березня було терміново скликано позачергову сесію міськради. Причиною стала загроза збройного конфлікту в Криму. В неділю зранку відбулося Народне віче, на якому обговорювалося це питання. Активісти Майдану напрацювати текст звернення до керівництва держави. Сесію було призначено на 15.00, але, враховуючи зростаючу напругу, депутати зібралися на годину раніше для розгляду єдиного питання: «Про затвердження сесія.JPGзвернення щодо запобігання ескалації конфлікту та недопущення розколу України».
На сесію було винесено кілька текстів звернення, у яких йшлося майже про одне й теж. Тому було вирішеностворити редколегію, яка б випрацювала єдиний текст звернення.
Зважаючи на те, що Росія фактично без оголошення війни ввела свої війська на територію суверенної держави Україна, що є порушенням всіх можливих міжнародних та міждержавних угод, депутати міськради звернулися до нового керівництва держави з вимогою вжити всіх необхідних заходів для збереження суверенітету країни.
Сесія у районній раді щодо питання засудження депутатами райради військового вторгнення російських військ на територію України, відбулася лишень вчора. В районі, як завжди, народні обранці не поспішали щось чи когось засуджувати. Натомість, чи не головні баталії розгорнулися навколо обрання заступника голови райради. Кандидатуру Василя Бугерчука, яку під час засідання минулої сесії вніс новоспечений голова райради Микола Жоган, і яку відкриту «прокотили» депутати, цього разу під час таємного голосування все ж таки підтримали (49 голосів - за, 11 - проти, 1 - утримався). Не всі погодились із прийняттям такого рішення, вважаючи, що революція відбулась не для того, аби змінювались написи на табличках чиновницьких кабінетів. Проте маємо те, що маємо...
Крім цього, депутати присвоїли Анатолію Корнєєву звання «Почесний громадянин району» та надали одноразову матеріальну допомогу в розмірі 60 тис. грн дріжині загиблого Героя Небесної сотні.

Теги: сесія міськради, сесія райради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.