Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

КАМ’ЯНЧАНИ ПОЛЮБЛЯЮТЬ ПИСАТИ ПРЕЗИДЕНТУ

29 травня відбулася 42-а сесія міськради. Не зрозуміло чому, але депутатський корпус був дещо чимось збентежений. Цього разу на суд наших обранців було винесено 23 основних питання, 93 - земельних та 9 - додаткових. Було видно, що питання добре пропрацьовані в постійних депутатських комісіях.
Отож, депутати затвердили звіт начальника фінуправління Олександри Шевчук «Про виконання бюджету міста за І квартал». Також затверджено звіт директора департаменту ЖПДІ Олександра Бачинського про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. Зокрема, Олександр Васильович розповів про складнощі, які виникали минулої зими, і як їх краще оминути цього року. Міський голова порадував комунальників міста повідомленням про те, що в області нам пообіцяли виділити спецмашину з різними причіпними агрегатами, яка зможе проводити багато операцій з прибирання. Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська звітувала про виконання Програми розвитку малого підприємництва за минулий рік. Окремі депутати були незадоволені тим, що в місті підприємці частіше закривають діяльність, аніж реєструється. Але це питання не до місцевої влади. Податкове законодавство не сприяє розвитку підприємництва, звідси й зменшення надходжень до міського бюджету. Також перестала працювати програма фінансової допомоги підприємцям. Раніше в місті був Фонд підтримки бізнесу, до якого з бюджету виділялося 60 тис. грн для підтримки підприємців. Щоправда, з них 30 тис. грн йшли на зарплату голови Фонду та бухгалтера, решта грошей була для підприємців. Але того року ніхто так і не звернувся по цю допомогу...
Згідно з рішенням сесії міської ради, затверджено проект щодо надання частині вулиці Соборної статусу «Пішоходної зони» та надання Спілці афганців нового приміщення на вул.Шевченка, 26.  
Директор департаменту гуманітарної політики Альона Кузема підготувала лист до Президента та Прем’єр-міністра України з приводу оптимізації мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевого бюджету. Ще раніше з такою ініціативою виступив депутат міськради Сергій Акимович, але лист був дещо різким, тому було вирішено обґрунтовано й зважено підійти до написання цього документу. Зокрема, мова йшла про переведення мистецьких та художніх шкіл на самоокупність.
Депутати Андрій Гамалій та Інна Салій зазначили, що лист до Мінфіну носить лише рекомендаційний характер, оскільки утримання культурних і мистецьких закладів проводить орган самоврядування. Зміст цього звернення було розглянуто на фракції Партії регіонів. Цифри, озвучені в листі-зверненні, є дуже сумнівними. Зокрема зазначено, що впродовж року міські бібліотеки відвідує 200 тисяч кам’янчан. Тому лист було направлено на доопрацювання.
Також були розглянуті проекти звернень щодо стану доріг, пільгового перевезення пасажирів. ГО «Батьківський комітет захисту дітей» через звернення до міської та районної рад знову порушили питання щодо захисту української сім’ї, стурбованості про те, що в школах проводиться секспросвіта та інше. Під час засідання провладної фракції відмічалося, що жодного прикладу та факту проведення в міських та сільських школах секс-просвіти не було виявлено. Отже жодної небезпеки в нашому регіоні ці теми не складають.
Після перерви були оприлюднені результати голосування щодо нагородження відзнакою міської ради «Честь і шана» видатних кам’янецьких спортсменок Олени Козловської та Марини Муринець. Обидві чемпіонки отримають цей титул.

Теги: сесія міськради

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.