Перейти на мобільну версію сайту


06.09.2013

КАМ’ЯНЧАНКА КУПИЛА НА РИНКУ ОТРУЙНИЙ РИС

Днями Людмила Павлівна забажала плову і подалася за рисом. Найближче їй було до ринку, й у одному з продуктових кіосків вона його придбала. Увесь шлях додому жінку переслідував якийсь дивний запах йоду, дихлофосу та якогось ядохімікату. Думала, що здалося, але, коли розкрила поліетиленовий пакет, жахнулася від смороду. Їдючий запах ледве не кинув з ніг пані Людмилу. Вона за пакет - і до продавця, той чемно погодився замінити товар.
Та Людмила Павлівна подумала не про себе. Свідомо не захотіла, щоб ця отрута потрапила на стіл іншим кам’янчанам. Вона звернулася у відділ захисту прав споживачів і разом з його працівниками зробила контрольну закупку, яка виявилася ідентичною. Підприємцю заборонили подальший продаж рису, крім того в нього не виявилося необхідних документів на нього. Спочатку він зізнався, на якій оптовій базі бере крупи для реалізації. Але коли жінка звернулася до ветеринарної лабораторії на ринку для проведення у рису, і ветлікарі завітали до нього, підприємець навідріз відмовився вказувати постачальника. Та й у видатковій накладній, яку йому видали на товар, постачальник не значиться. Навіть, якщо і стане відомим його прізвище, ні ветслужба, ні відділ захисту прав споживачів не мають такої компетенції, щоб перевірити оптову базу, з якої взяли неякісний товар. Для цього потрібно «зв’язуватися» з обласними захисниками прав споживачів. Самі розумієте, ніхто за кілограм рису ціною в 10 грн не поїде у Хмельницький, адже це витрачений час, гроші за проїзд, зіпсовані нерви. На це, напевне, і сподіваються продавці.
Не впевнена, що цей товар знищить продавець, а тим паче постачальник. Це ж величезні збитки! Неякісні крупи дуже легко перемішати з великою кількістю якісних і потім реалізувати. У такому випадку нам з вами залишається їсти отруйні продукти, адже подбати про нашу безпеку нікому, самі ж ми цього зробити не можемо. А отже залишається або їсти, або на балконах чи присадибних ділянках вирощувати рис, гречку, горох...
Що ж до Людмили Павлівни, то вона дуже занепокоєна, що цей рис може потрапити у дитячі садки, школи, лікарні. Єдине, чим покарали продавця - штрафом у 51 гривню та забороною продажу цього рису.

Теги: отрута, отруйний рис

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.