Перейти на мобільну версію сайту


10.11.2017

ІЗ СУВОРОВА ПЕРЕКЛЮЧИЛИСЯ НА УРАЛЬСЬКУ

8 листопада на засіданні топонімічної комісії було розглянуто ще сім вулиць і провулків, які в рамках декомунізації підлягають перейменуванню. 

Зважаючи на численні звернення жителів вулиці Суворова, топонімічна комісія рекомендуватиме сесії міської ради вивести її з реєстру вулиць, які підлягають перейменуванню.

Члени комісії підтримали також пропозицію жителів провулку Піонерський, які «за» його нову нейтральну назву Затишний.

Також на комісії було позитивно розглянуто депутатське звернення і звернення науково-викладацького складу К-ПНУ щодо перейменування вулиці Уральської на вулицю Симона Петлюри. 

З приводу вулиці Папаніна вирішено підготувати проект рішення сесії міської ради про повернення вулиці до списку таких, що підлягають зміні назви. Крім того, буде надіслано звернення до Інституту національної пам’яті з проханням висловити власне бачення щодо перейменування таких вулиць, як Вутіша і Ватутіна.

Суворовці досягли своєї мети і відстояли свою вулицю, тепер посягання на Уральську. Подивимося, чи зможе громада Уральської відстояти назву своєї вулиці, адже саме уральський корпус звільняв місто від німецького ворога.


Теги: засідання комісії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.