Перейти на мобільну версію сайту


14.08.2015

ІЗ СОЇ ПШИК

Аграрії приступили до збирання сої. Та, відверто кажучи, результати не втішають.

- Цьогоріч Кам’янець-Подільський район за погодніми умовами дуже близький до Криму, - каже начальник агропромислового розвитку РДА Ігор Гай. - Південь Хмельниччини взагалі практично не бачив дощів. На добрий урожай в цьому році годі й сподіватися.

Якщо урожайність по зенових в області знаходиться на рівні 53 ц/га, то по нашому району цей показник становить 47 ц/га. Майже аналогічною є ситуація із соєю. При прогнозованій урожайності в 30 ц/га сьогодні ми маємо урожай на рівні 10 ц/га.

- Рання соя виявилась ультра ранньою, - хоч напівжартома, та із сумом констатує директор ТОВ «Агросолюшнс» Віталій Завадський. - По «Агросолюшинсу» зібрано сою зі 150 га, у «Максфармі» - зі 100 га. Але як по одному підприємству, так і по іншому результати відверто плачевні - замість рентабельності маємо збитки.

Поки одні аграрії, мало не плачучи збирають сою, інші готують грунт під посів озимих культур, щоправда сіяти не поспішають. Із цією справою ризикнули лише в СТОВ «Гуменецьке» - на свій страх і ризик там посіяли трохи озимого ріпаку.

Теги: жнива-2015

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.