Перейти на мобільну версію сайту


08.07.2016

ІТТ ЗАКРИЛИ, ГРАФІКИ ЗБИЛИ

У Кам’янці-Подільському ізолятор тимчасового тримання закрито в зв’язку із невідповідними санітарно-гігієнічними умовами, зокрема вийшла з ладу каналізація, у приміщенні вологість. Остання реставрація ІТТ відбувалася ще 2008 року, яку проводив тодішній начальник, нині начальник обласної поліції Микола Семенишин. 

На відміну від таких закладів в інших містах, у нас було створено всі умови для осіб, які там перебувають. Усе було зроблено за європейським зразком: камери, дворик для прогулянок тощо. Але це було 8 років тому, за цей час усе фізично та морально застаріло. А просування в Європу не допускає нелюдського ставлення до арештантів, хоча на законослухняних громадян і самих полісменів, які здебільшого мешкають у набагато гірших умовах, Європа може заплющити очі.

- Через погані санітарно-гігієнічні умови, - розповідає Микола Олександрович, - в області закрито шість ІТТ, на сьогодні функціонують лише чотири. Крім того, в Кам’янці слід навести порядок у кадровому питанні, адже тут була низка грубих порушень особовим складом.

За неофіційними даними, чисельність особового штату зменшена і затриманих немає кому охороняти, тому їх возять із Хмельницького. 

Через турботу новоствореного управління для захисту прав затриманих та реагування на порушення в поводженні з ними як результат їхньої діяльності маємо закриття ІТТ, у судах збиті графіки судових засідань, ускладнена доставка арештантів до суду. Хоча, що їм до того – возити затриманих туди-сюди, витрачати гроші платників податків... Нині в час суцільної компютерізації судові слухання можна проводити в режимі «відео-конференції», але комусь це зовсім не вигідно.

Отже, ремонт заплановано, а от звідки візьмуться гроші на нього невідомо.


Теги: правопорядок, ІТТ, ремонт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.