Перейти на мобільну версію сайту


31.05.2013

ІМЕНА ВИКАРБУВАЛИ В МАРМУРІ

У Міжнародний день миротворця 29 травня у ЗОШ №12 було урочисто відкрито меморіальну дошку воїнам-інтернаціоналістам та миротворцям, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок - Юрію Громовому (загинув у Афганістані) та Володимиру Максимчуку (в Югославії).
Право відкрити дошку було надано батькам загиблих, міському голові Михайлу Сімашкевичу та помічнику нардепа, начальнику управління освіти і науки Світлані Старченко.
- Найбільша гордість та цінність Кам’янця – це його люди, - звернувся до присутніх Михайлодошка.JPG Сімашкевич. - Кожне покоління кам’янчан має своїх героїв, і міська влада намагається гідно вшановувати пам'ять про тих, хто своїм життям прославив наш народ та місто. Сьогоднішня подія є підтвердженням моїх слів. А вихованцям цієї школи є з кого брати приклад та на кого рівнятися, адже саме в стінах їхньої школи були виховані справжні патріоти.
Вшанувати загиблих патріотів прийшли воїни-афганці та воїни-миротворці, депутатський корпус, мешканці селища цукрового заводу, громадськість міста.

Теги: меморіальна дошка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.