Перейти на мобільну версію сайту


09.05.2019

І ЗНОВУ ВРАЗИЛИ ДОРОГИ

вісбаденУпродовж тижня в місті перебувала делегація німецького товариства «Вісбаден-Шірштайн – Кам’янець-Подільський», яке впродовж багатьох років очолює Марія фон Павельц-Вольф. Німецьке товариство свого часу простягнуло своєчасну руку допомоги нужденним кам’янчанам у скрутні для держави часи. Понад двадцять років двічі на рік вони споряджали гуманітарні ешелони в Кам’янець у вигляді одягу, взуття, предметів побуту, лікарняних ліжок та меблів, навіть допомагали підприємцям організувати свою справу. До прикладу, так у місті з’явилася перукарня, приватний стоматкабінет, швейні майстерні тощо.

За підтримки пані Марії в місті створено благодійну їдальню для обездолених кам’янчан, де разом із кам’янецьким товариством, яке очолює Раїса Павлюкович, готується їжа для тих, кому потрібна така допомога і хто не може дати собі раду. 

– Потрібно давати вудочку, а не рибку, – любить висловлюватися пані Марія.

Таку вудочку свого часу і отримали багато сімей. Пані Марія мала зустріч з міським головою, керівником «Преттел-кабель Україна» Андреасом Цинном, зі студентами К-ПНУ ім. І.Огієнка. Побувала в амбулаторії на Тімірязєва, у старих друзів, які сприяли у роботі обох товариств. Пані Марія відзначила, що місто за 9 років дуже змінилося в кращий бік, але дороги її як вражали, так і вражають, змін не видно. Хіба що в центрі міста.


Теги: у місті делегація німецького товариства «Вісбаден-Шірштайн – Кам’янець-Подільський»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.