Перейти на мобільну версію сайту


08.04.2016

І ЗНОВУ КАМЕНЕМ СПОТИКАННЯ – ГРОМАДСЬКА РАДА

Учора на розгляд виконкому міськради було винесено аж 99 питань. Його члени надали допомогу окремим кам'ячанам, зупинилися на обговоренні питання про затвердження штатного розпису державного історичного музею-заповідника. У музеї планується оптимізація, тобто з 53 працівників мають скоротити 13, що дасть економію близько 300 тис. грн на рік. Але при формуванні бюджету наступного року зекономлені гроші можуть не потрапити в музей на його розвиток, тоді немає сенсу оптимізовувати. А реформи мають бути спрямовані на розвиток. Тому вирішили передбачити в бюджеті 2017 р. кошти, які й виділялися на музей, і спрямовувати їх на розвиток установи.

Погодили члени виконкому бажання створення прийомної родини. Це вже буде десята в нашому місті, де виховуються малолітні діти. Проголосували й про уповноваження посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні порушення та виносити постанови про попередження. Мова йшла про порушення паспортного режиму й надання повноважень посадовцям, які можуть виконувати делеговані функції. Дали добро на створення комісії з ліквідації центрів соціального обслуговування «Довголіття» та «Надія».

Жваво обговорювалося питання затвердження складу Громадської ради при виконкомі. До участі в роботі Громадської ради змогли правильно оформити документи 22 громадські організації, які були присутні на установчих зборах. Але вже сьогодні є ще претенденти, які хочуть увійти до її складу. Законодавець визначив, що Громадська рада може складатися зі 35 представників ГО, але деякі організації не зуміли потрапити до її складу й намагалися когось звинувачувати. Лунали пропозиції розпочати процедуру створення з початку, але є закон і тримісячна праця людей над створенням Громадської ради, тому такі речі не можна допускати, принаймні, так вважає заступник міського голови Григорій Горшунов.

Не набрало потрібної кількості голосів питання про погодження паспортів прив'язки та встановлень нових тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності. Мова йшла про «Сувенірне містечко» на площі Польський ринок. Для надання дозволів тамтешні підприємці мають укласти договори на благоустрій та прибирання території і вивезення сміття. Їм визначили термін у тиждень.

Теги: виконком

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.