Перейти на мобільну версію сайту


08.11.2013

І СВОЄ ПОКАЗАЛИ, І ЧУЖОГО НАВЧИЛИСЯ

22-23 жовтня у Львові на ІV Форумі ОСББ збаралися експерти та практики об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з України, Польщі та Білорусі. Серед запрошених були й кам’янчани = Віктор Баланюк, Емілія та Олена Мазур, Ігор Григоренко. Під час форуму голови успішних українських об’єднань і гості шукали шляхи вирішення проблем у галузі ЖКГ та обговорювали перспективи розвитку ОСББ в Україні.
= На цьогорічному Форумі зібралося 150 учасників, = ділиться враженнями Емілія Мазур. = Окрему секцію форуму було присвячено співпраці банків із головами ОСББ, адже, щоб відремонтувати власний будинок, як правило, потрібні значні кошти, і тому така  співпраця є необхідною. Ігор Григоренко проводив презентацію кам’янецьких ОСББ, зокрема новітніх технологій утеплення фасадів будинків. Цікавим був досвід білорусів: вони зуміли об’єднати людей навколо суспільної проблеми прибирання територій і не чекають, коли влада прийде і прибере їм. Також порушувалися питання енергозбереження й утримування будинків.

Теги: ОСББ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.