Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

І МОЛОДІ, Й ДОСВІДЧЕНІ - РАДИЛИСЬ

11 лютого в департаменті містобудування та архітектури відбулася нарада з керівниками проектних організацій щодо впровадження новітніх технологій при проектуванні багатоповерхівок. Ініціатором зустрічі виступив директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, який зауважив, що все частіше підприємство зустрічається з проблемою відсутності доступу до інженерних мереж у новозбудованих будинках.
Люди замуровують мережі води та каналізації, а коли стається порив, то дістатися до нього  неможливо.
- Вирішити цю проблему доволі легко, - зазначив Валерій Григорович. – Потрібно, щоб проектанти проектували шахти для мереж, тоді для ліквідації аварії чи планового ремонту не потрібно буде нічого руйнувати.
Проектанти погодилися, що складності у цьому зовсім немає, головне, щоб замовники йшли на ці кроки й додаткові витрати.
Перший заступник міського голови Григорій Горшунов наголосив, що ця проблема буде вирішена на рівні міської ради – відповідні норми будуть затвердженні рішенням виконкомітету.
Друге проблемне питання, яке піднімалося на нараді, стосувалося індивідуального опалення. Один із забудовників Олександр Конюшенко зазначив, що проблеми з індивідуальним опаленням справді виникають дуже часто, але до їх вирішення необхідно підходити диференційовано.
Упродовж тижня у департаменті містобудування та архітектури будуть збирати пропозиції від проектантів та забудовників щодо обговорених проблемних питань. На наступній нараді, яка запланована на початок березня, буде напрацьовано подальший план дій.
А 12 лютого відбулося засідання  представників студентського та учнівського самоврядування вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та професійно технічної освіти «Студентське самоврядування – дієвий механізм реалізації державної молодіжної політики». На ньому було створено молодіжну Раду міста. Основна мета Ради - ініціація та реалізація різних соціальних проектів силами молоді. Зібрання будуть проводитися щоквартально, на них, зокрема, молодь вноситиме свої пропозиції щодо вирішення тих чи інших питань. Склад молодіжної Ради обирається на рік, а її члени отримають відповідні посвідчення.

Теги: наради, молодіжний парламент

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.