Перейти на мобільну версію сайту


26.04.2013

І КАМ’ЯНЧАНИ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО «3D»

24 квітня відбулося відкриття «3D» зали в МЦ «Юність». Міський голова Михайло Сімашкевич та нардеп Володимир Мельниченко мали честь перерізати стрічку, після чого зал заповнився дітлахами. На перший безкоштовний сеанс були запрошені школярі. Вони переглянули мультфільм «Сімейка Крудсів». Завдяки новітнім технологіям малеча відчула себе безпосередніми учасниками подій на екрані.
- Нині ми відкрили новий сучасний кінозал, аби наша молодь не відчувала себе обділеною, адже великі міста вже мають формат кінотеатрів «3D», - зазначив Володимир Володимирович. - Від сьогодні тут у комфортних умовах кам’янчани зможуть дивитися фільми. Для цього в операторній повністю поміняли устаткування і поруч з молодим оператором Миколою Гордійчуком працює досвідчений, з майже сорокарічним стажем Микола Семенишин. У кінозалі демонструватимуться фільми як в форматі «3D», так і в звичайному.
У планах власників МЦ «Юність» запустити ще один зал на 80 посадкових місць, який вже обладнаний. Нині тут очікують лише на спеціальний екран.

Теги: кінотеатри «3D»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.