Перейти на мобільну версію сайту


08.02.2019

І ЕЛЕКТРОННА, І ЖИВА

медикиЗ 11 лютого лікарі-хірурги та травматологи Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 розпочинають прийом пацієнтів за електронним записом. 

У зв’язку зі специфікою роботи цих спеціалістів графік електронного запису такий: з 08:00 до 09:00 – прийом пацієнтів за електронною чергою; з 09:00 до 11:00 – прийом пацієнтів, що мають лікарняні листи, які направлені на ЛКК; з 11:00 до 13:00 – прийом пацієнтів за електронною чергою; з 13:00 до 14:00 – прийом пацієнтів, що мають лікарняні листи, які направлені на ЛКК; з 14:00 до 18:00 – прийом пацієнтів за електронною чергою.

«Такий графік роботи зберігатиметься протягом двох тижнів, у подальшому можуть відбутись зміни, про які інформуватимемо додатково», – йдеться у повідомленні. 

Як відомо, попередній електронний запис проводиться на два тижні. Записатись до вузькопрофільного лікаря можна безпосередньо у реєстратурі поліклініки, у реєстраторів амбулаторій сімейної медицини, через сімейних лікар та на сайті medics.com.ua. Після остаточного налаштування системи «Електронна черга» запис до лікарів вторинної ланки (вузьких спеціалістів) буде відбуватися за направленням сімейних лікарів та дільничних терапевтів.

З 14 січня у Кам’янці-Подільському розпочався прийом до лікарів-невропатологів по електронному запису.


Теги: на прийом до ліувря

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.