Перейти на мобільну версію сайту


18.09.2015

І ЧУЖОМУ НАВЧАЮТЬСЯ

15 вересня в Центрі розмінування канадські інструктори розпочали перший етап курсу підготовки особового складу. Вони навчатимуть наших військових відповідно до Технічної угоди між Міністерством оборони України та Департаментом національної оборони Збройних сил Канади щодо проведення заходів військової Центр розмінуванняпідготовки в Україні. Відтепер вітчизняні фахівці опановуватимуть стандарти НАТО.

А саме, впродовж курсу інструктори відділів підготовки і військовослужбовці загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування будуть переймати досвід від друзів - військовослужбовців Збройних сил Канади, - зазначив начальник Центру Володимир Родіков. - Навчання мають неабияку практичну цінність і для канадців. Вони запозичать досвід наших військових набутий під час проведення антитерористичної операції на сході України і не лише. Адже військовослужбовці Центру розмінування брали участь у складі миротворчих операцій в Афганістані, Лівані, Іраку, Косово...

До Центру привезли сучасне військове обладнання і амуніцію, яке наразі перебуває на озброєнні у канадійців - захисні костюми, роботи-сапери та інше спеціальне спорядження, на якому вони навчатимуть наших військовослужбовців, і яке надалі буде передано нашим інструкторам.

Теги: Центр розмінування, Канада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.