Перейти на мобільну версію сайту


18.04.2014

«HANDEL PU» ВИЙШОВ У КАМ’ЯНЦІ

Минулого тижня в місті пройшла презентація польсько-українського журналу для підприємців
«Handel PU» (Польща - Україна), яку провів голова «Союзу підприємців поляків України» Володимир Мідзяновський. За словами Володимира Каролійовича, мета цього видання - популяризація підприємницької діяльності обох країн, надання допомоги тим, хто мідзян.jpgзаймається, чи має на меті займатися бізнесом і просто хоче бути успішним у житті.

- Мені, як корінному кам’янчанину, надзвичайно приємно, що перший номер журналу надруковано саме в Кам’янці-Подільському, - каже Володимир Мідзяновський, - і в рідному місті я його презентую. На сторінках «Handel PU» можна буде знайти корисну інформацію про те, як взяти участь у грантовій програмі, залучити інвестиції, що необхідно для того, аби отримати візу в Європу тощо. Також у разі зацікавленості сторін «Союз підприємців поляків України» влаштовуватиме зустрічі українських та польських представників для обміну досвідом. Польща два десятиліття тому, як і ми сьогодні, перебувала в надзвичайно складному становищі, та сьогодні - це доволі розвинута країна світу, тому нам варто багато чому повчитися.
У свою чергу міський голова Михайло Сімашевич зауважив, що кам’янчанам потрібно об’єднатися, виробляти спільні ідеї та активно брати участь у різного роду грантах, бо на державну підтримку в сьогоднішній ситуації розраховувати важко, а Європа, не маючи розроблених конкретних заходів щодо розвитку тієї, чи іншої галузі, кошти не дасть.
- Польща - одна з перших країн, яка підтримала Україну на шляху до Європейського Союзу, й заявила про те, що це правильний крок для нашого суспільства - зазначив міський голова Михайло Сімашкевич під час прес-конференції.
Усі, хто хоче співпрацювати із «Союзом підприємців поляків України», обмінюватися досвідом, можуть звертатися на електронну адресу організації -- ososppu@ukr.net та ознайомлюватись з матеріалами на сайті http://www.zppu.cc.ua/

Теги: «Handel PU»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.