Перейти на мобільну версію сайту


06.05.2016

ГУМЕНЕЦЬКЕ ДИВО - «ДИВОГРАЙ»

5 травня відбулося відкриття ДНЗ «Дивограй» у Гуменецькій сільській раді об’єднаної територіальної громади. На цю подію гуменчани чекали 4 роки, і тільки їм відомо, скільки зусиль, праці та наполегливості доклали всі, аби дитячий садочок гостинно відчинив свої двері перед малечею.

На урочистості з нагоди відкриття завітали поважні гості - народний депутат Володимир Мельниченко, голова обласної ради Михайло Загородний, голова ОДА Олександр Корнійчук, депутат обласної ради Яків Цуглевич, голова райради Борис Бец, голова РДА Василь Сукач, почесний президент ПАТ «Подільський цемент» Семен Дарчук. Їх на чолі з головою Гуменецької сільскої ради об’єднаної територіальної громади Інною Абдулкадировою зустрічали дітлахи та с.Гуменцівихователі ДНЗ «Дивограй» разом із жителями об’єднаної громади.

На сьогодні Гуменецька сільська рада об’єднаної територіальної громади - чи не перша в Україні, яка успішно закінчила процес децентралізації; тут пройшли вибори перших старост і нині люди самі собі господарі на власній землі.
Громада перспективна й знає в якому напрямку розвиватися. Її незмінним керманичем ось уже яку каденцію є Інна Абдулкадирова, яка стала головним локомотивом у будівництві дитсадочка.

Місцевий дитсадочок не мав можливості прийняти всіх охочих, тож від батьків до сільського голови надходило чимало прохань з приводу розширення ДНЗ. У 2012 році Інна Григорівна прийняла рішення реконструювати приміщення по вул.Першотравнева, 68, де колись знаходилася колгоспна контора, яку в 2010 році розібрали. Того ж року ПП «Проект-Менас» виготовило робочий проект з реконструкції ДНЗ «Дивограй»; загальна вартість робіт склала 5 млн 603009 грн. За виконання підрядних робіт взялося КМП «Моноліт», директором якого є Анатолій Козярук, технічний нагляд здійснював ПП Олексій Швець.

Загалом було профінансовано роботи на суму 5 млн 586 тис. 460 грн, з яких левова частка - це кошти сільської ради. Із с.ГуменціДержавного бюджету на реконструкцію ДНЗ «Дивограй» було спрямовано 1 млн 56039 грн. Останні кошти були отримані завдяки активній роботі народного депутата від нашого округу Володимира Мельниченка.

Також у 2016 році було закуплено робочий інвентар та обладнання на суму 345 тис. грн. Серйозно допомогли і спонсори, зокрема голова правління Міжнародного благодійного фонду «Європейський розвиток» Володимир Сергійович Лук’янов.

Пі час урочистого відкриття директор «Моноліту» передав ключі від дитсадочка голові громаді Іггі Абдулкадировій та завідувачці ДНЗ «Дивограй» Наталії костюк.

- Відкриття таких закладів – це завжди гарна подія, - заувадив народний депутат Володимир Мельниченко. - Так як ми тут живемо і працюємо, то ми повинні зробити все для того, щоб почуватися максимально комфортно у всьому. Сьогодні завдяки і спільним зусиллям, а особливо наполегливій праці Інни Абдулкадирової можна буде наповнити ще 4 повних групи дітей. А за дітьми - наше майбутнє.

Від гостей голова громади отримала почесні грамоти та подяки, а малеча дитсадка - подарунки.
І ззовні, і всередині дитсадок «Дивограй» і справді наче диво в сільській місцевості - сучасний, європейський, не кожен дитсадок в місті може похвалитися таким наповненням. А про спортивну й актову зали, які тут є, може мріяти не одна сільська школа, не те що вже говорити про дитсадок. Сюди хочеться привозити дитину, навіть якщо ти живеш за кільканадцять кілометрів.

Усе зроблено по господарськи й на довгий час.
- Сподіваємося, що це е останній дитсадок, який ми відкриватимемо в нашій громаді, - зазначила Інна Абдулкадирова. - Головне, що є сили й бажання працювати.
І цій жінці неможливо не вірити.

Теги: с.Гуменці, ДНЗ "Дивограй", Інна Абдулкадирова

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.